BTSO MUTFAK AKADEMİ & DOUBLE F

Yiyecek-içecek sektörüne eğitimli ve profesyonel işgücü kazandırma misyonu ile yola çıkan BTSO Mutfak Akademi, sadece Türkiye’ye değil, dünyanın her yerine şef adayları ve nitelikli personel yetiştiriyor.

Mutfak Akademi’de profesyonel eğitimlerin yanı sıra mutfakseverlere özel düzenli workshoplar düzenleniyor. Dünya mutfaklarından profesyonel pişirme tekniklerine ve özel sunumlara kadar birçok eğitim, BTSO Mutfak Akademisi’nin eğitmen şef kadrosu tarafından veriliyor. Eğitime katılan adaylar edindikleri bilgi ve becerileri Double F’in mutfağında uygulamalı olarak gösterme fırsatı yakalıyor.

Daha detaylı bilgi için: BTSO Mutfak Akademi

Special

Bursa İş Dünyasından BTSO Mutfak Akademi’ye Tam Not

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından hizmet sektörüne nitelikli eleman yetiştirmek amacıyla kurulan BTSO Mutfak Akademi Bursa iş dünyasını ağırladı. Mutfak Akademi’de düzenlenen Workshop’a katılan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, BOSCH Türkiye ve Ortadoğu CEO'su Steven Young, Bursa OSB Başkanı Hüseyin Durmaz ile BTSO Ekonomik İlişkiler ve Finans Konseyi üyeleri mutfaktaki hünerlerini sergiledi.

Haberin devamını oku

Special

Mesleki Eğitimde Bursa Modeli Örnek Oluyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Eğitim Sektör Konseyi toplantısı gerçekleştirildi. BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Osman Nemli, BTSO öncülüğünde mesleki eğitimde dönüşümü hızlandıran 'Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Projesi'nin Türkiye'ye model olduğunu söyledi.

Haberin devamını oku